Pure, the hookup app

Arkadaşlık
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50.6 MB
  • Version 2.6.1
  • Dil Türkçe
  • Firma MISTERICO LIMITED
Mobil cihazınız ile macera dolu bir sohbet uygulamasına sahip olmanın keyfini çıkartın.

Mobil cihazınız ile macera dolu bir sohbet uygulamasına sahip olmanın keyfini çıkartın.

Mobil cihazların gelişim göstermesi mobil uygulamaların da gelişim göstermesine sebep oldu. Tabi bunun yanı sıra bir çok işe yaramaz uygulamada geliştirilmeye başlandı. Bu uygulamalardan en çok dikkat edilmesi gerekenler ise arkadaş edinme uygulamalarıdır. Bu sebeple size sunacağım Pure, the hookup app uygulaması ile kolaylıkla ve eğlenerek kendinize sanal bir sohbet alanı oluşturabilirsiniz. 

Uygulamamızı mobil cihazınıza ücretsiz indirin ve bir fotoğrafınızı yükleyin, daha sonrasında sizin de etkilendiğiniz bir kişi ile eşleşerek sohbete başlayın. Bazı uygulamaların yaptığı gibi sohbet içerikleriniz saklanmaz tamamen silinir. 

Böylelikle uygulama içerisinde her hangi bir güvenlik zafiyeti bulunmamaktadır. Uygulama içerisine her hangi bir iletişim adresinizi de girmenize gerek yoktur. Kendinizi göstermeden ve tehlike oluşturmadan yeni arkadaşlar edinmenin en güzel yolu Pure uygulamasıdır. Sizde uygulamamıza ücret ödemeden sahip olun ve güvenli eğlenceli sohbet ederek sanal dünyanızda kendinize farklılıklar oluşturmanın keyfini çıkartın. 

Pure, the hookup app indir